0

Projekty Archiwalne

spoty i etiudy

Pasieka Miodolandia - pasieka na Żuławach Gdańskich

NDDK - filmowy #hot16challenge2

HISTORIA TO MY

Spot zrealizowany w ramach konkursu Zabytkomania 2017.

TURYŚCI

MOJA WINA

etiuda szkolna

BORYS KSIĄŻKOWY

etiuda szkolna

DUEL

W BLISKIM KADRZE

STRZELEC

Szósty odcinek filmu dokumentalnego o niezwykłych mieszkańcach gminy Pruszcz Gdański. Tym razem bohaterem jest strzelec Rafał Wacherlohn.

DRIFTER

Pierwszy odcinek filmu dokumentalnego o niezwykłych mieszkańcach gminy Pruszcz Gdański. Bohaterami są: 13-letni drifter Jaś Borawski oraz jego tata.

POETA

STALKER

Drugi odcinek filmu dokumentalnego o niezwykłych mieszkańcach gminy Pruszcz Gdański. Bohaterem jest Tomasz Ilnicki - stalker i podróżnik, który regularnie organizuje wyjazdy do Czarnobyla i wydał na ten temat książkę pt. "Zapiski Stalkera". Autor zwiedził również ponad 30 krajów i nie zamierza na tym poprzestać.

KOLARKA

Trzeci odcinek filmu dokumentalnego o niezwykłych mieszkańcach gminy Pruszcz Gdański. Tym razem bohaterką jest Karolina Perekitko, - mistrzyni Polski w kategorii juniorek w kolarstwie szosowym.

NAUCZYCIELKA

Czwarty odcinek filmu dokumentalnego o niezwykłych mieszkańcach gminy Pruszcz Gdański. Tym razem bohaterką jest Danuta Suszyńska, która pracuje jako nauczycielka nauczania początkowego, a po godzinach pochłania ją druga pasja - jazda na motocyklu.

JAGÓDKI

Piąty odcinek filmu dokumentalnego o niezwykłych mieszkańcach gminy Pruszcz Gdański. Tym razem bohaterką jest Barbara Biedrzycka, założycielka i dyrektor artystyczna Zespołu Pieśni i Tańca Jagódki.

DOMAMIR ZWIASTUN

LIP SYNC

kartka świąteczna

Mannequin Challange 2016

Premiera Filmu Poban Juice

Zanim jeszcze stowarzyszenie Nasza Droga Do Kina zaczęło istnieć, jego założyciel Nikodem Maszota marzył, aby stworzyć swój pierwszy film, którego premiera odbędzie się w dużym kinie. Marzenie spełniło się. Film "Poban Juice" w reżyserii Nikodema Maszoty miał swoją premierę 21 lipca 2016 r. w gdańskim kinie "Cinema City Krewetka".

Poban Juice